×
Temat Aktuale | Pergjigjet e Palexuara

Biseda | Diskutime

“Unë jam fshatar vetë, por kam frikë t’i ha”,
M A X
23-04-2019, 21:38:26
 

“Fiks Fare” zbuloi se fermerët përdorin stimulantë dhe hormone në rritjen dhe pjekjen e fruta-perimeve. Në një vëzhgim në Kuçovë dhe Berat, “hambarin” e fruta-perimeve në Shqipëri, gazetarët zbuluan se domateve dhe kastravecëve iu hidheshin hormone për t’i nxjerrë sa më parë në...

Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

Platforma me e mire per te krijuar dyqan elektronik (Ecommerce-Eshop)
UrL
22-04-2019, 21:16:33
Kane kaluar shume vite qe prej atehere kur komentonim ketu te gjithe webmasterat shqiptare. Tashme besoj se shume prej jush jeni integruar edhe me teper ne boten e ecommerce dhe dua te besoj se jeni avancuar edhe ne rrugen tuaj drejt nje kariere te suksesshme.

Gjithesesi, une do doja...

Bota Sot

Volodymyr Zelensky, kllouni që u bë President i Ukrainës
M A X
21-04-2019, 22:13:30
 

Klisheja më bajate sipas të cilës jeta është shpeshherë më befasuese se vetë sajesat fillmike skajshmërisht të hiperbolizuara, është thënia më me vend në pikënisje të analizës së rezultatit të votimeve të raundit të dytë dhe vendimtar të zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë. 41-...

Bota Sot

“Bibi” Netanyahu, një histori e shkurtër
M A X
21-04-2019, 19:54:47
Ishte viti 1997 kur Ari Shavit, një gazetar i së përditshmes “Haaretz”, shkroi një artikull me titull “Viti i urrejtjes për Bibi”. Kjo urrejtje zgjat prej 20 vjetësh. Në fillim të marsit Binyamin Netanyahu do t’i flasë për herë të tretë Kongresit të Shteteve të Bashkuara. Dhe do të jetë rekord, seps...

Historia

Na ishte një herë Libia
M A X
21-04-2019, 19:26:15
Fronti i parë nacionalist libian u formua në tetorin e 1939, gjatë një takimi midis liderëve të lëvizjeve nacionaliste, të mbajtur në Aleksandri të Egjiptit. Në drejtimin e lëvizjeve të shumta indipendentiste, të ushqyra nga ndjenja e armiqësisë ndaj kolonizatorëve italianë, emërohet Idris, Emiri i ...

Bota Sot

207 të vrarë nga sulmet terroriste në Sri Lanka
M A X
21-04-2019, 19:09:01
Pashkët në Sri Lanka janë kthyer në një tragjedi të vërtetë. 207 persona kanë mbetur të vdekur dhe mbi 500 janë plagosur. Janë shënjestruar të krishterët vendin ishullor.
Daily Mail raporton se 8 shpërthime të forta janë dëgjuar afër hoteleve dhe kishave të personave që kanë hedhur veten e tyre...

Zeri yt

Nuk ka postime te reja
Temat e Dites

Holanda voton pro rikthimit të vizave për Shqipërinë

Mishel............... 23-04-2019, 13:23:20

Nuk ka postime te reja
Biseda | Diskutime

“Unë jam fshatar vetë, por kam frikë t’i ha”,

Ωμέγα 25-04-2019, 10:17:55

Nuk ka postime te reja
Bota Sot

Volodymyr Zelensky, kllouni që u bë President i Ukrainës

Ωμέγα 24-04-2019, 09:01:05

Nuk ka postime te reja
Shqiptaret

Simboli i eksodit të Kosovës: Nëna me foshnjen në gji

Ωμέγα 13-04-2019, 19:44:56

Nuk ka postime te reja
Pyetje/Pergjigje

Kam shkelur rregullat e zones Shengen! Si i behet tani?

M A X 16-04-2019, 18:10:49

Nuk ka postime te reja
Diapazon Mendimesh

Xhelozia në Miqësi

Mishel............... 07-04-2019, 10:49:53

Nuk ka postime te reja
Teologjia

Notre-Dame, ikonës së Parisit që nuk është më

Poshnjari 17-04-2019, 22:22:45

Nuk ka postime te reja
Kendi i Familjes

Bonusi për lindjen e fëmijëve

Mishel............... 11-04-2019, 09:36:03

Nuk ka postime te reja
Art | Kulture

Game of Thrones - Finalja

M A X 23-04-2019, 17:20:13

Nuk ka postime te reja
✎ Zeri Letrar

Fol shqip, se je shqiptar!

SteriOtipi B 18-04-2019, 15:15:06

Nuk ka postime te reja
Historia

Na ishte një herë Libia

M A X 21-04-2019, 19:26:15

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja
Trupi | Shendeti

Ja pse duhet të flini zhveshur

Ωμέγα 12-04-2019, 15:17:00

Nuk ka postime te reja
Moda | Estetika

Idealet e bukurise ne vite

Mishel............... 11-04-2019, 09:05:25

Nuk ka postime te reja
Sporti

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

erlehta 09-04-2019, 10:47:05

Nuk ka postime te reja
Foto | Video

Video me bebushe

erlehta 12-04-2019, 14:15:15

Nuk ka postime te reja
♩Muzika

Bebe Rexha pranon qe vuan nga nje Crregullim Bipolar

M A X 18-04-2019, 10:09:19

Nuk ka postime te reja
Dashuria ⚤ Seksi

Këto janë vendet ku femrat ‘vdesin’ t’i prekësh

Mishel............... 24-04-2019, 09:54:00

Nuk ka postime te reja
Lojra

Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...

SteriOtipi B 02-04-2019, 20:47:11

Nuk ka postime te reja
Barsaleta | Humor

Zerion Meme

erlehta 12-04-2019, 20:47:52

Nuk ka postime te reja
Ushqimi | Kuzhina

Mos e filloni ditën me kafe

SteriOtipi B 11-04-2019, 19:48:59

Nuk ka postime te reja
Shkenca

Një botë pa antibiotikë?

erlehta 11-04-2019, 20:31:53

Nuk ka postime te reja
< ZerionTech >

Webfaqe e re sportive - pak me ndryshe

UrL 22-04-2019, 21:08:58

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board